3D Modelleme | Render | Animasyon

  İnşaat, yapı sektöründe firmanızın ve ya kuruluşunuzun adını duyurmanın, müşterileri etkilemenin en etkili yollarından birisi de bilgisayar ortamında hazırlanmış 3d mimari çizimler ve animasyondur. Bu animasyonlar henüz düşünce aşamasında olan projelerinizi bittikten sonraki hali ile görselleştirebilirsiniz ve müşterilerinize fikir edinmeleri açısından sunabilirsiniz.

  İnsan yapımı olan her şey bir tasarım ürünüdür. Yaşamı hem kolay hem de güzel kılarlar. Günümüz de projeler ve dekorasyon 3D mimari çizim ile yeni bir boyut ve ivme kazandı. Otel, villa, mağaza, vitrin, fuar standı, plaza, iç mimari, dış cephe, özellikle de iç mekanlar ve peyzaj da vazgeçilmez bir çizim olan 3d max çizimleri profesyonel renderlar sayesinde sizlere tam anlamıyla mekanların bitmiş vaziyetini hazırlayarak işinizde ayrıcalık imkânı sunar.

 

  3D Mimari modelleme, 3d mimari çizim ve görselleştirme iç mimari perspektifi, dış cephe perspektifi, istenilen açılarda, istenilen sayıda faklı açılardan, detaylı ve gerçekçi yöntemlerle, görselleştirilebilir. 3D max gibi programların desteğiyle istenilen yapı kısmen, tamamen ya da iç proje alıntılarla sunuma hazırlanabilir. Müstakil konut ve site projeleri, fabrika binaları, villa projeleri, prefabrik yapılar, otel projeleri, mağaza tasarımları gibi yapıların müşteri memnuniyeti esas alınarak uygulama öncesi dış cephe tasarım ve iç mimar çizimini yapmaktayız. Cepheler de uygulamayı düşündüğünüz mantolama, boya, söve ve dekoratif ürünler, kompozit panel, cam giydirme, ahşap gibi dış cephe kaplama malzemelerinin 3D çizim modelleme kullanılarak projelerinizin bitmiş halini tarafınıza sunum yapmaktayız.

htmajans.com/referanslar/

  3D mimari veya ürün projelerinizin, aslına uygun olarak, işlevselliği göz önüne alınıp en iyi şekilde tüketicilerinize sunmanız için, sizde bizimle iletişime geçin. Uygun fiyatlara 3D animasyon ve reklam videolarınızı hazırlayıp, kısa zamanda teslim ediyoruz.

  Sizde ürün ve projelerinizi en iyi bir şekilde müşterilerinize tanıtmak istiyorsanız, HTM AJANS ile iletişime geçin.

  Sayfanı alt kısmında bulunan Canlı Destek butonlarından bizlere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşıp, bilgi alabilirsiniz.

  3D modelleme ve animasyon çalışmalarımız hakkında bilgi almak için, referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 3D Modelleme, render, animasyon sayfamıza ulaşmak için tıklayınız.

 

Facebook
WhatsApp
Twitter
Pinterest
HTMAJANS ana logo

Copyright © 2023 Web Tasarım | Sosyal Medya | 3D Modelleme | Powered by HTM AJANS

Scroll to Top
Temsilci İle Görüş
Soru Sorun
HTM AJANS
Mehaba! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?