Ambalaj Ürünleri

  Ambalaj ürünleri, çeşitli ürünlerin paketlenmesini sağlayan gerek koruyuculuk, gerekse reklamatik açıdan zorunlu ve etkili bir üründür. Ürünlerin çevresel faktörlerin olumsuz etkisinden korunmasına olanak sağlayan bu seçenekler, şeffaf ve renkli olabilir. Tercihinize göre birbirinden farklı özelliklerde üretebilen ürünler, ürünlerin insandan kaynaklı olarak kullanıcı hatalarından minimize edilmesine olanak tanır. Kullanım avantajı sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayan ambalaj çeşitleri gıdadan perakendeye kadar birçok farklı sektörde kullanılabilir. 

  Baskılı poşet başta olmak üzere; karton çanta, kraft çanta, baskılı baskısız kargo poşeti, baskılı koli, baskılı koli bandı gibi kendi bünyemizde ürettiğimiz ücretsiz tasarım, canlı destek ve memnuniyetsizlik durumunda iade garantisi ile firmanızı en iyi şekilde yansıtacak ve en uygun fiyatlarla hizmetimize devam ediyoruz.Bilgi vermek, geri dönüştürülebilir olma ekonomikliği, taşıma kolaylığı sunulması, kolay depolama imkânına sahip olması ve koruma muhafaza etme gibi çeşitli amaçlar ile tercih edilebilen bu ürünler, istenilen ürünlerin hijyenik koşullarda tüketiciye ulaştırılmasına olanak tanır. Muhafaza etmeyi oldukça kolaylaştıran bu seçenekler aradıklarınızı kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olur. Depolama açısından da artıları bulunan ambalajlar sayesinde ambalajlanan ürünleri kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. 

  Karton etiket, dokuma etiketi, opp jelatin, yapışkan tela gibi tekstil yan ürünleri ile de size tek adresten tekstil ürünlerinize erişim imkanı sağlıyoruz. 

  Çeşitli fonksiyonlara sahip olan çeşitler, ürünlerin tazeliğinin korunmasına yardımcı olur. Market zincirlerinin çoğalması ile birlikte çok daha önemli bir yere sahip olan seçenekler, kolay bozulabilen veya kimyevi ürünlerin ideal bir şekilde paketlenmesini olanak sağlar. Vakumlu veya vakumsuz paketleme gibi farklı kullanım imkanına sahip olan seçenekler, tüketiciye ürünlerin hızlı ve pratik bir şekilde ulaşımına olanak tanır.

 Ayrıca Gömlek malzemelerinin tamamı baskılı veya baskısız olarak hizmetinize sunulmaktadır. Gömlek ara kartonu, gömlek yaka çemberi, gömlek yaka kelebeği, clips v.b onlarca ürün.

 

ambalaj ürünleri
Facebook
WhatsApp
Twitter
Pinterest
HTMAJANS ana logo

Copyright © 2023 Web Tasarım | Sosyal Medya | 3D Modelleme | Powered by HTM AJANS

Scroll to Top
Temsilci İle Görüş
Soru Sorun
HTM AJANS
Mehaba! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?