Responsive Tüm Markalar Uyumlu

Web Tasarım

Htm Ajans; 2010’dan beri küçük işletmeler ve kurumsal şirketler için tam olarak yönetilen web sitesi çözümleri sunmaktadır. . Web tasarımına başlamadan önce, kurumsal kimlik yapılanması kontrol edilir. Eğer şirket veya işletmenin sunduğu hizmeti yansıtan bir kurumsal kimlik oluşturulmamışsa, işe renk ve logo seçiminden başlanır.

 Konusunda uzman ekibimizle yapılacak çalışma sonucu ortaya çıkan kurumsal kimlik; web tasarımı ekibimizce incelenip, kurumsal kimliğe uygun şekilde nasıl bir tasarım yapılması konusunda toplantılar düzenlendikten sonra, grafiker çalışma arkadaşlarımızın katkıları ile işe başlanır.

 Web tasarımı işi iki ayrı türde gelişir. Bunlardan en yaygın ve bilinen olanı yönlendirmeyi müşteri yapar, fikir ve kararları o verir. Malesef başta da belirtiğimiz gibi ülkemizde en yaygın olan çalışma şekli budur. Ne kaadar faydalı ve yerinde olduğu tartışmaya açık bir konudur.

 İkinci ve olması gereken web tasarım sistemi ise; işi tamamen konunun uzmanlarına bırakıp, sizin için en iyisini ortaya koymalarını izlemek ve paranızın karşılığını kat ve kat fazlasıyla almanızdır.


Canlı Destek

Web tasarımını yapan kişi veya kuruluşlarda ki en büyük sıkıntıların başında gelen ulaşamamak, Htm Ajans ta mümkün değildir. Bunun doğruluğunu referanslar sayfamızdan teyit edebilirsiniz. Çalışma saatleri içerisinde ister whatsapp, ister telefon aracılığı ile sitenizde olmasını istediğiniz güncellemeleri, ve yahut yaşadığınız problemleri bize bildirebilir ve sonuç alabilirsiniz.

Her Zaman Yanınızda

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Call Now ButtonAra
Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
Hoş geldiniz! Size nasıl yardımcı olabiliriz?